Nyní se nacházíte: Úvod > Serverová řešení > Serverová řešení pro malé a střední organizace

Smallserver                                         

 

Smallserver je komplexní serverové řešení, jednoduché pro nákup - objednáte jen jednu ze 4 variant a počet uživatelských licencí.        

Smallserver je cestou k prosperující firmě, klidu na vlastní business, bez častých a dlouhotrvajících oprav a to při nízkých a plánovaných nákladech na IT.

Zajistěte si takové IT, která Vám bude pomáhat při rozvoji firmy, se kterým se bude Vašim zaměstnancům dobře pracovat a díky němuž budou produktivnější.

Hlavní funkcionality Smallserveru

   Sdílení dokumentů a souborů

Zajištění bezpečného sdílení dat pouze oprávněnými osobami. Server dokáže udělit na základě autorizace přístup k datům oprávněnému uživateli a v případě osobních dat je tak pouze jeden uživatel, který má k těmto datům přístup. V případě sdílených dat jako jsou dokumenty a databáze server dokáže udělit oprávnění k přístupu k těmto datům více uživatelům současně a dokáže řídit i úroveň přístupu k těmto datům. Zatímco někteří uživatelé mohou data pouze číst (zobrazovat) jiní je mohou i měnit a někteří je mohou i mazat. Uživatelé tak mohou data bezpečně sdílet a pracovat s nimi dle nastavených pravidel.

   Elektronická pošta, sdílené kalendáře a kontakty

SmallServer umožňuje kdykoli a odkudkoli vysoce zabezpečený přístup k obchodním kontaktům, kalendářům, e-mailům, souborům a dalším důležitým zdrojům z jakéhokoli počítače připojeného k internetu. Můžete tak pracovat i mimo kancelář, například na služební cestě.

   Týmová spolupráce díky Intranetu

Funkce, jako jsou dokumentové knihovny, týmové kalendáře, firemní portály, verzování dokumentů v knihovnách, rezervace dokumentů (check-in/out), schvalování usnadňující spolupráci. Intranet umožňuje vytvářet vlastní evidenční seznamy, dokumentovou knihovnu. Intranet může týmům poskytnout vlastní webové úložiště pro uchovávání informací týkající se nějakého projektu, může evidovat rezervování firemních zdrojů (zasedací místnost, firemní vůz, projektor) atp.

   Videokonference - náhrady porady

Aplikace Skype for bussines umožňuje uživatelům komunikovat mnoha způsoby: textově, hlasem, obrazem, sdílet aplikace/plochu, pořádat schůzky/konference či přenášet soubory. Je jednoduchý a intuitivní. Užitečné je, že se ke schůzce/konferenci mohou připojit i externí účastníci

   Vzdálený přístup odkudkoliv

Je jedno jestli pracujete v kanceláři, nebo jste na sklužební cestě či na dovolené, SmallServer Vám umožní pracovat vzdáleně nejen s poštou, ale díky Intranetu se všemi dokumenty a díky funkci terminál serveru také spouštět Váš podnikový informační či ekonomický systém.

   Automatické zálohování dat

Se SmallServerem se již nemusíte starat o zálohování dat. Data se zálohují automaticky v noci a to jak data umístěná na serveru, tak data z Vašeho notebooku nebo PC. Prostě máte klid na práci.

Další vlastnosti Smallserveru

   Ochrana před viry a spamem

Součástí řešení Smallserver je komplexní bezpečnostní řešení, které ochrání Vaše data před viry a spamem a také aktivně chrání před neznámými hrozbami.

   Monitoring a správa

Pokud uzavřete smlouvu ROOT Správce 360, bude Váš server trvale monitorován a nemusíte se starat o jeho správu. V případě havárie je pak garantována rychlost servisního zásahu. Navíc dostanete jednou ročně doporučení na obnovu vašich IT prostředků jako PC, notebooky a tiskárny.

   Zaškolení uživatelů

V ceně řešení je také zaškolení uživatelů, tak aby jste mohli začít co nejdříve pracovat a využívat všech výhod, které vám SmallServer přináší.

   Instalace a konfigurace

Cena obsahuje také instalaci a konfiguraci Smallserveru.

   Technická podpora uživatelů

I když pracujete s počítači leta, stejně občas potřebujete s něčím pomoct a poradit. Se SmallServerem získáte profesionální technickou podporu.

   Ověřené řešení od spolehlivého dodavatele

Již od roku 2009 dodáváme SmallServer řešení našim zákazníků. Firma ROOT podniká v oblasti IT již od roku 1992. Můžete se na nás spolehnout.

 Reference

Po zvážení nabídky na řešení SmallServer od firmy ROOT, jsme se rozhodli ke koupi a konstatuji, že to bylo správné rozhodnutí. Nyní máme data zálohovaná automaticky denně a díky pravidelné vzdálené kontrole vašeho servisního technika i jistotu, že je vše funkční. Pokud dojde k poruše některého z počítačů v současné době, můžeme pracovat díky serveru s agendou i na jiném počítači. SmallServer tak mohu doporčit všem obcím, které server nemají nebo uvažují o jeho nákupu.

Hana Rozsypalová - starostka obce.

Nasazení řešení SmallServeru od firmy ROOT nám vyřešilo naše problémy s IT. Data máme zálohována a díky protokolům o kontrole serveru také víme, že vše je v pořádku a pod kontrolou. Sami se tak můžeme v klidu soustředit na poskytování kvalitní péče o seniory, což je naším posláním. Řešení SmallServer standard s uzavřenou servisní smlouvou můžeme vřele domporučit všem organizacím.

RNDr. Stanislav Bátěk - ekonom.

Implementované řešení SmallServer Standard, odpovídá přesně našim potřebám. Nyní můžeme bezpečně sdílet dokumenty, ukládat na něj data a výkresy, které naše konstrukce vytváří. Ještě jednou děkuji za Vámi dodané řešení, které splňuje naše očekávání a také za velmi dobrou spolupráci a kvalitní servisní služby.

Ing. Petr Skopal - jednatel společnosti.

Varianty Smallserveru

BASIC                                                      Varianta BASIC je určena pro firmy do 5-ti uživatelů

MIDDLE                                                   Varianta MIDDLE je určena pro firmy s 3-15 uživateli

STANDARD                                              Varianta STANDARD je určena pro firmy s 5-50 uživateli

PREMIUM                                                Varianta PREMIUM je určena pro firmy s 5-50 uživateli a pobočkami

Výhody Smallserveru

   Konfigurace přesně pro Vás

Zvolíte si jednu ze tří variant podle velikosti firmy a potřeby, hardwarová a softwarová konfigurace je navržena optimálně pro Vase použití.

   Komplexně vyřešena bezpečnost

SmallServer řeší zabezpečení dat komplexně dle metodiky bezpečnosti, od hesel, nastavení přístupu pro oprávněné uživatele, přes antivir a antispam, až po automatické zálohování dat.

   Komunikujte jako velké společnosti

Používejte nástroje pro komunikaci e-mailem, videkonference, web pro spolupráci i rychlé správy a informace o stavu kontaktu stejně jako ve velkých společnostech.

   Mějte vše vždy po ruce

Je jedno jestli jste v kanceláři, na cestách, nebo u zákazníka, máte vždy vše po ruce ve svém notebooku, tabletu, nebo telefonu.

   Správa a technická podpora zajištěna

Se smlouvou ROOT Správce 360 budete mít vše pod trvalým dohledem a budete se moci spolehnout na technickou podporu s garantovanou reakční dobou.

   Zaškolení uživatelů je klíč k efektivitě

Nemusíte se starat o školení uživatelů, jejich proškolení pro práci se SmallServerem je obsaženo v ceně produktu.

   Žádné starosti s instalací a konfigurací

Instalace a konfigurace serveru i PC a Notebooků je v ceně řešení již obsaženo. Žádné další náklady vás tedy nečekají.

   Snadné a bezpečné připojení nových PC

Pokud budete chtít připojit nové PC, stačí koupit službu ROOT PC klient + a nový počítač jen zapnete a můžete pracovat – vše bude připraveno dle metodiky bezpečnosti.

 

 

Novinky

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

V současné době hledáme vhodné uchazeče na pozici Servisní technik IT

 

Partnerský den 2017

Dne 14.9.2017 se uskutečnilo na hotelu Prachárna v Olomouci již tradiční setkání  obchodních přátel firmy ROOT. Fotografie z akce a více informací naleznete ZDE.

 

 

Dne 16.6.2016 proběhl na pobočce v Olomouci seminář na téma Přechod na Windows 10? ... aneb co nám přinese/nepřinese Windows 10.

 

Upozornění pro uživatelé starších operačních systémů. MICROSOFT začal automaticky instalovat Windows 10. Co Vám hrozí?

 

ROOT IT s.r.o.
Kollárova 808/5
784 01 Litovel
tel. 585 344 056
IČO: 06447171

 

Proč ztrácet čas a nervy s nákupem počítačů pro firmu v e-shopech, když je můžete koupit snadno a bez starostí?

 

S týmem ROOT IT rychle a spolehlivě.

fotka root


 

Nejste spokojeni se službami vašeho správce sítě? Vyplňte své jméno a tel. číslo a my Vám zavoláme…

© 2011 ROOT, všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek: NETservis s.r.o.